Medvídci na lyžích

Značka: BD Tova

Kreativní balíček ke zhotovení zimní dekorace - medvídci na lyžích

Výška figurek: 11 cm, 15 cm.

Dostupnost Skladem
Kód: 1176
59 Kč
Medvídci na lyžích
Značka: BD Tova

Balení obsahuje veškeré díly ke zhotovení 2 ks figurek.


Kromě obsahu sáčku budete potřebovat disperzní lepidlo (např. Herkules) nebo tavnou pistoli, černý fix, růžovou pastelku, pravítko, nůžky, šídlo (hřebík).
1. Na hlavu přilepíme čumáček, nad čumáček těsně vedle sebe oči. Do hlavy vlepíme špejli, hlavu přilepíme k tělu. Pleteninu (čepice) na jednom konci stáhneme drátem, druhý konec 2x zahneme, čepici přilepíme na hlavu, na čepici hvězdičku.
2. Uši na jedné straně kousek přehneme a ohyb zafixujeme lepidlem, přilepíme na hlavu vedle čepice. Na tělo přilepíme nohy, ruce a na bříško oválný výsek. Doprostřed pěnových koleček uděláme šídlem (hřebíkem) otvor.
3. Pap. motouz rozstřihneme na ½ a protáhneme otvorem kolečka tak, aby vyčníval 0,5 cm. Hůlky přilepíme k rukám. Papírový proužek (lyže) si rozstřihneme na 2x 1,5 x 8 cm a 2x 1,5 x 6 cm. Lyže na jednom konci sestřihneme do špičky a přes pastelku vytvarujeme. Figurky přilepíme na lyže. Dokreslíme čárku pod čumáčkem a tváře.

Kromě obsahu sáčku balíčku budete potřebovat: disperzní lepidlo (např.Herkules), nebo tavnou pistoli, nůžky a tenký černý fix.

komponenty jsou z vatové hmoty.